Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/suprabeam.com.tr/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2851

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/suprabeam.com.tr/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2855

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/suprabeam.com.tr/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Hakkımızda – Suprabeam
//Hakkımızda
Hakkımızda 2018-07-05T06:57:47+00:00

Danimarkalı Tasarım

Tasarımlarımızın tamamı, Danimarka’ nın tasarım kültürünü seven dikkatle seçilmiş endüstriyel tasarımcılardan oluşan ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bu, ürünlerimizin son teknoloji inovatif ve yüksek standartlı olmasını sağlar

Üstün Kalite

Üretimimizde yalnızca en büyük bileşenleri ve malzemeleri kullanıyoruz. Ekibimiz, üretimimizde en yüksek kaliteyi sağlar; bu nedenle, tüm ürünler için 5 yıl garanti veriyoruz.

Fabrikamız

Fabrikamızda sıkı ISO 9001 standartlarını takip ediyoruz ve her zaman mükemmellik için gayret gösteriyoruz. Üretim sırasında, tüm gruplarda testler yapıldığı gibi, kapsamlı bir kalite kontrolü de yapılır. Bu, fabrikadan çıkan tüm ürünlerin aynı kalitede olduğunu garantiler

Görevimiz

Zorlu profesyonel pazar için yüksek sınıf taşınabilir hafif ürünlerdir. Hedefimiz, beceri, işçilik ve son teknolojiyi birleştirerek yenilik ve üstün kalite ile lider olmaktır.

Suprabeam, Steiner Grubunun kayıtlı ticari markasıdır

Suprabeam her zaman kalite bilincine sahip tüketicilere birinci sınıf ürünler üretmeye odaklanmıştır. En iyi kaliteyi yakalamanın gerçek ödül olduğuna inanıyoruz.

Steiner A/S 1998’de İsviçre’de CEO René Steiner tarafından kuruldu. Mükemmellik zihniyeti, şirketin, “özel imal” pnömatik hortumlar ve aksesuarların Avrupa’daki araç üreticilerinin ve daha büyük distribütörlerin tedarikçisi olarak mükemmel bir başlangıç yapmasını sağladı.

2001’de Steiner A/S, bazı müşterilere “müşteri hizmetleri” olarak belirli LED fenerler satmaya başladı. Büyük bir başarıya imza atarak kendi markamız SUPRABEAM‘ i kurmaya, kendi LED aydınlatma ürünlerimizi geliştirmeye ve tasarlamaya karar verdik.

Şirketin üstün LED ürünlerine odaklanması için yapılan yeniden yapılanma çalışması kapsamında 2014’te Pnömatik Sanayi işini İsveç’teki Göteborg’a yeni bir şirket olan Steiner Production AB’ye taşıdık.

SUPRABEAM bugün endüstri, otomotiv ve dış mekan uygulamalarında profesyonel ustalara yönelik yenilikçi LED-fenerler ve LED kafa fenerleri tasarlar ve satışını yapar. En büyük görevimiz, ürünün kullanım ömrünün tamamı boyunca mükemmel bir ışık kalitesi elde etmektir.

SGS Sertifikasyonu ISO 9001 ve UKAS Akreditasyon Markası, kalite yönetim sistemleri uluslararası en çok kabul görmüş standartlardır. Bu standartlar, fabrikamızdan çıkan her ürünün yüksek standartlarımıza uygunluğunu sağlamak, tutarlı yüksek ürün kalitemizi ve kalite kontrolümüzle ilgili kapsamlı prosedürlerimizi oluşturmak, elde etmek, ölçmek ve izlemek için bize yardımcı olur. Suprabeam’ın fabrikası SGS ve UKAS kalite sertifikalıdır.

Işık deneyimi

Nihai amacımız, kullanıcılara ürünlerini nasıl kullanmak istediklerini belirleme gücü vererek “Gerçek ışık” deneyimine sahip olmaktır. Ürünler, gerçek hayatta karşılaşılan durumlarda ihtiyacınız olan ışığı sağlayarak, pil ömrünün tamamı boyunca ürünün mümkün olan en yüksek ışık çıkışına ulaşmasını sağlamak için elektronik kontrol ekibimiz tarafından programlanır.

En hızlı büyüyen Danimarka şirketlerinden biri

Suprabeam, 2006, 2009, 2013 ve 2014’te Danimarka Gazelle Ödülü’nü 4 kez aldı! Danimarka’nın hızla büyüyen şirketlerinden biri olmaktan gurur ve onur duyuyoruz ve felsefemizi takip ederek her ürünü büyük bir tutkuyla ve kalitede üretmeye devam edeceğiz. Bugün bizi biz yapan budur ve işimizde mutlak en iyisi olmaya devam edeceğiz.

Gazelle Ödülü Nedir?

Gazelle ödülü, hızlı büyüyen şirketlere verilir. Gazelle tanımı, son dört yılda gelir veya brüt kârda sürekli büyüme gösteren ve genel olarak dönemde gelir veya brüt kârı iki kattan fazla arttıran şirket için geçerlidir.

Suprabeam, en hızlı büyüyen Danimarka şirketlerinden biridir

R. Steiner

Genel Müdür  STEINER A/S, Danimarka