Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/suprabeam.com.tr/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2851

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/suprabeam.com.tr/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2855

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/suprabeam.com.tr/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Etkili teknoloji – Suprabeam
//Etkili teknoloji
Etkili teknoloji 2018-07-05T09:45:43+00:00

ETKİLİ TEKNOLOJİ

Suprabeam’ın öncü tasarımı Danimarka’da yapılır. Bu, yenilikçiliğimizin en üst düzeyde ve tüm unsurların mühendislerimiz tarafından yüksek standartlarımıza uygun özenle tasarlandığından emin olmanın tek yoludur. El feneri veya kafa feneri üretmek için en hızlı yol değil, ancak Suprabeam markası için kabul edilebilir tek yol budur. Premium teknolojimiz en yeni elektronik ve bileşenlerle geliştirilmiştir. Hiçbir zaman ödün vermeyiz ve yalnızca yüksek beklentilerimizi karşılayabilecek dünyanın en kaliteli LED üreticilerinden en büyük Güç LED’lerini seçeriz. Bu yüzden Çin’ de tüm ürünlerimizi bir araya getirdiğimiz ve termal yönetim sağlayan özel tasarlanmış ısı emicilerle birleştirdiğimiz kendimize ait bir fabrikamız var. Bu da aşağıdaki özelliklere sabit olarak sahip olmamızı sağlar:

 • Maksimum çıkış
 • Yüksek etkili ısı yönetimi
 • Düşük güç tüketimi
 • Uzun ömürlü kullanım

GÜVENİLİRLİĞİ TEST EDİLDİ

Suprabeam markasının bir parçası olarak, her ürün hem fabrikamızda hem de Danimarka’da bir dizi teste tabii tutulur. Ancak tam bir rapor yapıldıktan ve onaylandıktan sonra, Suprabeam genel merkezinden ayrılabilir.

Gerçek ışık deneyimi

Gerçek ışık – Gerçek hayat. Ödün vermeksizin

Suprabeam “Gerçek hayat – Gerçek ışık” dediğinde bu tamamen Suprabeam ürünlerini belirtir. Gerçek hayatta ihtiyacınız olan şey için mümkün olan en iyi ışık deneyimini sunan fenerler. Daima, pil ömrünün tamamı boyunca mümkün olan en iyi ışık çıkışını elde etmek için pil ve LED arasındaki elektronik kontrolü üzerinde çalışırız.

Kullanıcılar fenerlerimizi ve kafa fenerlerimizi boost modunda kullanma istediğinde elektronikler pil tamamen tükenene kadar mümkün olan en güçlü ışık çıkışını sağlayacaktır. Bu elektronik kontrole biz Sabit Akım Çıkışı diyoruz çünkü elektronik pilden sabit akım çeker, sürekli güç çıkışını dengelerler.

Çoğu fener üreticisi, yüksek ışığa sahip olmayı daha sonra elektroniğin ışık gücünü düşürmesini, bu sayede uzun pil ömrü ve yüksek ışık çıkışı ilüzyonu yapmasını tercih eder. Grafikte, Suprabeam fenerle “tipik fener” örneğini görebilirsiniz.

Hızlı Odak Değişimi

Hızlı Odak Değişim seçeneğiyle Spot ışıktan Projektör ışığına geçiş yapabilir ve tam olarak istediğiniz ışık çıkışını alabilirsiniz.

HyperFocus™

Geniş projektör ışığından dar spot ışığına odak. Hyperfocus Optik Sistem sayesinde minimum ışık kaybıyla doğru ışık çıkışını almak çok kolaydır. Doğru ışık ayarı için sadece fenerin kafa kısmını kullamanız yeterli olacaktır sonrasında gitmeye hazırsınız.

Ağır iş için üretildi

Anahtar, LED Isı-emici  & Modüler yapı

Anahtar ağır işler için tasarlanmıştır

Anahtar fenerlerde en sık arıza veren kısımdır. Bu yüzden en az 20000 kez çalışacak şekilde test edilmiş, yüksek kaliteli bir anahtar seçtik. Anahtar, dayanıklı bir katı silikon veya alüminyum düğme ile kaplanmıştır. Bu kombinasyonla bir fenerde görülen en büyük ve en dayanıklı çözümü yarattık

Herhangi bir problemle karşılaşmanız beklenilmese de, fenerlerin diğer bölümlerinde olduğu gibi kolaylıkla değiştirilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Isı-azaltıcı

Tüm Güç LED’ lerimiz ısı emiciye sahiptir. Bu da her kullanımda mükemmel kullanıcı deneyimi sağlar. Özel tasarım LED, tüm cihazı kullanarak çekirdek yapısı boyunca sıcaklığı dağıtır. Bu sayede, çok daha uzun süre maksimum ışık çıkışı elde edersiniz.

 • Maksimum çıkış
 • Yükseketkili ısı yönetimi
 • Düşük güç tüketimi
 • Uzun ömürlü kullanım

Modüler Yapı

Tüm ürünlerimiz modüler yapıdadır, eğer herhangi bir parça kırılırsa kolaylıkla yenilenebilir. Bu Suprabeam kullanıcılarına büyük avantaj sağlar. Hasar durumunda fenerinizi atmanız gerekmez, sadece hasarlı parçayı değiştirin ve fenerinizi kullanmaya devam edin.

Kafa feneri fonksiyonları

Suprabeam V3pro kafa fenerleri, esneklik sağlayan ve ürün ömrünü uzatan benzersiz bir fiş sistemi ile donatılmıştır.

Hyperfocus™

Hyperfocus™ özelliği tüm V3 kafa fenerlerinde bulunur. Kafa kısmını kaydırarak ışık demetini ayarlayabilirsiniz. Reflektör ve optikler sayesinde odak sistemi çok etkilidir.

Ayarlanabilir açı

Tüm Suprabeam kafa fenerleri tercih edilen açıya göre aşağı ve yukarı ayarlanabilir. Kafa kısmı başlangıç pozisyonundayken ışık demeti yukarıyı gösterir. Bu tırmanırken veya yukarı yönde aktivite yaparken faydalı olacaktır. Kafa kısmını 2-6 ayar aşağı almak koşu, yürüyüş veya zemin aydınlatması için müekemmeldir.

Çok yönlülük

Kafa kısmındaki ve pil kutusundaki kablonun sökülebilmesi, yerine 1.5 m kablo takılabilmesine olanak sağlar. Bu sayede pil kutusunu sırt çantanızda veya kemerinizde taşıyabilirsiniz. Kafanızda fener ve kayış kalır, yani sadece 70 gram.

Uzun ürün ömrü

Kafa fenerleri genellikle sabit kabloya sahiptir, bu da kablo zarar gördüğünde, ağaç dalına takıldığında veya benzer bir durum yaşandığında fenerin onarılamayacağı anlamına gelir. Feneri atmak zorunda kalırsınız! Suprabeam’ in eşsiz fiş sistemi sayesindei kablo ağaç dalına takıldığında yerinden çıkacaktır, bozulsa bile, yeni bir fener almak yerine kabloyu değiştirebilirsiniz.

Uygun pil seçin

Esneklik, Maksimum güç veya en ucuz çalıştırma maliyeti?

Az kullanım

El fenerinizi veya kafa fenerinizi hangi sıklıkla kullanırsınız:

 • 5 dakika veya daha az, bir kullanımda
 • Haftada 2-3 defa veya daha az

Alkalin pillerle çalışan kafa feneri veya el feneri sizin için en iyi seçim olacaktır çünkü alkalin piller uzun periyodlu kullanılmayan geniş zaman dilimlerinde güç tüketen cihazlar için çok uygundur.

Orta kullanım

El fenerinizi veya kafa fenerinizi hangi sıklıkla kullanırsınız:

 • Tek seferde 5-30 dakika veya daha fazla
 • Haftada 2-3 kez veya daha fazla

Kafa fenerinizi ve el fenerinizi düzenli olarak uzun sürelerle kullanıyorsanız yüksek kaliteli şarj edilebilir NiMh pil sizin için en uygun çözüm olacaktır. Kısa sürede orta bir kullanıcı olarak, yüksek çıkışlı bir kafa fenerinin veya el fenerinin alkalin pillerle çok hızlı tükendiğinin farkına varacaksınız. Yüksek kaliteli NiMh pillere geçiş çevrenize ve cebinize fayda sağlayacaktır ayrıca fenerinizden aldığınız güç çıkışı da artacaktır.

Yoğun Kullanım

El fenerinizi veya kafa fenerinizi aşağıdaki sıklıklarda kullanıyorsanız yoğun kullaıcısınız demektir:

 • Tek seferde 30 dakika veya daha fazla
 • Haftada 3 kez veya daha fazla veya daha uzun süreli kullanım

Eğer kafa fenerinizi veya el fenerinizi günlük hayatınızın bir parçası olarak kullanıyorsanız, şarj edilebilir Li-ion / Polymer piller sizin için doğru tercih olacaktır. Li-ion / Polymer piller normal pillerden daha fazla güç toplar ve uzun süre yüksek çıkışlı bir feneri çalıştırabilirler. Bir Li-ion / Polymer el feneri veya kafa feneri satın alırken hatırlanması gereken tek şey, kullanım amacına uygun miktarda yedek bataryaya sahip olmaktır.

Şarj edilebilir pillerin güvenli kullanımı

Doğru kullanım ve güvenli taşıma yönergeleri

Lityum pillerin doğru ve güvenli bir şekilde taşınması hakkındaki PDF’yi indirin

 • Pilleri sıcaklığın arttığı bir yerde bırakmayınız, aksi takdirde aşırı ısınma, patlama veya yangın meydana gelebilir.
 • Pili herhangi bir şekilde sökmeyin, delmeyin veya zarar vermeyin.
 • Pile güçlü darbeler uygulamayın.
 • Lityum iyon ikincil pilleri atmayın, yüksek yerlerden düşürmeyin veya başka şekilde güçlü darbelere maruz bırakmayın. Aksi takdirde aşırı ısınma, patlama veya yangın meydana gelebilir.
 • Isı oluşabilecek yerlerde pilleri şarj etmeyin
 • Yanıcı maddeleri lityum iyon pillerin üzerine koymayın. Aksi takdirde aşırı ısınma, patlama veya yangın meydana gelebilir

Şarj edilebilir pillerin güvenli bir şekilde taşınması hakkında daha fazla bilgi için lütfen PDF dosyasını indirin